برداشت خال و زگیل در کرج

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برداشت خال و زگیل در کرج - برداشت خال در کرج

برداشت خال و زگیل در کرج

برداشتن خال و زگیل با دستگاه الکتروسرجری

برداشتن خال و زگیل – الکتروسرجری چیست؟ این روش جراحی برای درمان و از بین بردن خال های تیره پوست است. این روش توسط یک اپراتور حرفه ای و متخصص انجام می شود. هم چنین از الکترو سرجری به عنوان الکتروکوتر کاربردی نیز یاد می کنند.

دلیل اینکه این روش الکتروسرجری نامیده می شود این است که این دستگاه شامل وسیله ای است که توسط جریان الکتریکی گرم می شود. سپس این وسیله بر روی خال قرار گرفته در نتیجه بافت و سلول های آن می سوزند. گاهی نیز ممکن است قسمت هایی از خال توسط  فرد اپراتور برش داده شوند. پس ، از آنجا که هم از حرارت الکتریکی و هم از جراحی استفاده می شود، این روش الکتروسرجری نام دارد.

هم چنین ممکن است گاهی از بی حسی موضعی برای بی حس کردن سطوح اطراف خال و یا برطرف نمودن درد در طول درمان استفاه شود. هنگامی که یک ناحیه بی حس می شود، در مرحله بعد اطراف آن کاملا تمیز شده سپس یک تیغه و یا سوزن گرم بر روی خال قرار می گیرد. سپس خال سوزانده شده و بخش هایی از آن که باقی مانده، از بین برده می شوند. برخی از پزشکان نیز تمایل دارند که نمونه ای از خال، برای انجام آزمایشات بیشتر به آزمایشگاه ارسال شود.

قبل از انتخاب روش الکترو سرجری برای از بین بردن خال، این نکات را در نظر داشته باشید.

  1. قبل از شروع درمان، به طور کامل یک چک آپ عمومی انجام دهید.

  2. اگر از نظر پزشکی شرایط خاصی دارید، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

  3. اگر دچار حساسیت هستید و یا به مواد یا دارویی حساسیت کوچکی دارید، حتما به پزشک اطلاع دهید.

هنگامی که مراحل این روش انجام گرفت و زخم بانداژ شد، برای شما مقداری مسکن تجویز می شود. به علت بی حسی موضعی اعمال شده، شما احساس درد نخواهید داشت، اما پس از از بین رفتن اثرات بی حسی، ممکن است کمی احساس درد کنید. گزارش شده است که برخی از افراد مقداری درد را چند ساعت پس انجام این درمان تجربه کرده اند. پس مهم است که قبل از ترک کردن مطب حتما از داروی مسکن استفاده کنید.

جوانب مثبت الکتروسرجری

  1. سریع است. اغلب یک جلسه برای خلاص شدن از دست یک خال کافی است و شما مجبور نیستید روزها و هفته ها برای از بین بردن آن، وقت بگذارید.

  2. این روش بدون خطر است، زیرا شما کاملا می دانید که توسط یک متخصص حرفه ای که به شغل خود اشراف کامل دارد، درمان می شوید. تمام اقدامات و احتیاطات پزشکی نیز باید قبل از درمان انجام شوند.

جوانب منفی الکتروسرجری

  1. این روش بدون درد نیست. شما در طی مدت درمان به علت اعمال بی حسی موضعی متوجه هیچ دردی نخواهید شد، اما پس از از بین رفتن اثر بی حسی ممکن است مجبور به تحمل کمی درد شده و تا چند روز از مسکن برای رفع درد استفاده کنید.

 

 

“مشتریان ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02634093135

02634093136

09352500847

مرکز زیبایی البرز


آمار بازدید سایت

امروز: 14

دیروز: 36

هفته: 83

ماه: 757

بازدید کل: 18373

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

 

 

ارتباط با ما:

مرکز تخصصی زیبایی پوست و مو و لیزر آلا

تلفن تماس: 6-34093135-023

تلفن همراه: 09352500847

آدرس: کرج-گوهردشت -فلکه اول-برج پارمیدا-طبقه 4-واحد 403

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز زیبایی پوست و مو و لیزر آلا  میباشد.                 طراحی و بهینه سازی وب سایت توسط گروه فنی و مهندسی ققنوس تک